Urodziny, imieniny, chrzciny, komunie, przyjęcia rodzinne i wiele innych okazji… w Twoim domu!

Słysząc ogromną ilość zapytań o organizację imprez okolicznościowych u nas w lokalu przy obecnych ograniczeniach spowodowanych pandemią COVID-19 zrobiliśmy burzę mózgów co zrobić by „wilk był syty i owca cała”. I oto pojawił się ten pomysł… Fatamorgana w Twoim domu.

Jak to wygląda? Tak jak Ty sobie tego życzysz! 🙂 Menu dopasowujemy do Ciebie i Twoich oczekiwań (posiadamy też gotowe oferty :)) Ty zapewniasz tylko przestrzeń dla Twoich gości w swojej jadalni, salonie czy ogrodzie, a my zajmujemy się całą resztą od nakrycia stołu, przez profesjonalne wydanie dań i obsługę kelnerską, aż po posprzątanie po kolacji. Wszystko przy zachowaniu wszelakiej ostrożności i wytycznych sanitarnych.

Myślisz, że to opcja ekskluzywna i na pewno wysoko budżetowa? Rozwiewamy Twoje wątpliwości – to rozwiązanie jest dla każdego i na każdą kieszeń! Dopasowujemy się do Ciebie i Twoich potrzeb, a do tego gwarantujemy miłe towarzystwo naszego kucharza & opcjonalnie kelnera, którzy nie tylko zabiorą Was w kulinarną podróż, ale i o wszystko zadbają od początku do końca. Restauracja w Twoim domu.

Martwi Cię brak wyposażenia? Oferujemy naszą zastawę stołową!

Masz więcej pytań? Chcesz zapytać o termin?

Zadzwoń lub napisz do nas! Tel. 880 832 509 oraz 692 994 515. fatamorganalodz@gmail.com