Wiosna, wiosna! :)

Kwiecień witamy urodzinowo (Czy wiecie, że Fatamorgana 1 kwietnia skończyła 7 lat?!) i z nowiutką, letnią kartą ! Cóż możemy napisać więcej – Sprawdźcie nasze wiosenne nowości 🙂

Oferta okolicznościowa na 2024 rok już dostępna!

Kolejny rok, nowe ważne okazje i wydarzenia do świętowania! Planujesz przyjęcie okolicznościowe? Właśnie zaktualizowaliśmy naszą ofertę na rok bieżący!

Chrzciny, komunie, urodziny, imieniny, rocznice, obiady ślubne – jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Zapraszamy do kontaktu 880 832 509 , fatamorganalodz@gmail.com oraz do zakładki „Twoje przyjęcie okolicznościowe 2024”.

Nowa Karta w Fatamorganie!

Cześć pierwszy raz w Nowym Roku! Wraz z nadchodzącą zimową aurą nadciąga …nowa zimowa karta w Fatamorganie! Zapraszamy już od dziś tj. 5.01.2024!

P.S. 6 Stycznia działamy bez zmian wg stałych godzin! Wpadnijcie, a rozgrzejemy Was i ugościmy należycie 🙂

Rezerwacje tel. 880 832 509 lub messenger. Do zobaczenia 🙂

Uwaga! Błąd na stronie !

Drodzy goście, mamy problem z jedną z zakładek, gdzie już od wielu miesięcy widnieje informacja o godzinach otwarcia we wtorek. Udało nam się zmienić tą informację dosłownie wszędzie tylko nie w tym jednym miejscu – prosiliśmy też o pomoc moderatorów, informatyków i nie udało się nic zdziałać :> Może znacie kogoś, kto umiałby nam pomóc w tej zmianie? 🙂

Tymczasem informujemy, że restauracja zarówno w poniedziałki jak i wtorki jest zamknięta na stałe – to taki nasz weekend 🙂 Zapraszamy Was do nas od środy do niedzieli! Dziękujemy za wyrozumiałość !

Fatamorgana Team

Fatamorgana na Walentynki

Święto zakochanych coraz bliżej ! Spraw swojej drugiej połówce wyjątkową niespodziankę i zaproś ją do nas na wyjątkową kolację – my zadbamy o resztę! Z okazji nadchodzących Walentynek przygotowaliśmy specjalne 5-daniowe menu, które będziemy serwować aż przez 3 dni!

Zapraszamy:

11.02 godz. 17:30 & 20:30 , 12.02 godz. 17:00 oraz 14.02 godz. 17:30 & 20:30

Miejsc coraz mniej! Zapraszamy do rezerwacji:

tel. 880 832 509 & wiadomość fb

Jemy w Łodzi Pizza Fest

Już 27 stycznia startuje kolejna edycji Pizza Fest by Jemy w Łodzi. Z tej okazji pragniemy zaprosić Was na naszą festiwalową pizzę 🙂

Przed Wami Zimowa Festiwalowa!

Ciasto na fatamorganowym zakwasie, sos śmietanowym, mozzarella fiore di latte, Pancetta Arrolata Piccante, ziemniaki, rozmaryn (średnica 32cm)

Cena: 39zł

Pizza dostępna na miejscu, na wynos oraz Glovo! Do zobaczenia! 🙂

1 2 5